Twoje sportowe wspomnienia - FotoMaraton.pl

Wiązowna Półmaraton 2022 - F O T O

Wpisz numer startowy lub nazwisko:
BEZPŁATNE ZDJĘCIA ELEKTRONICZNE! WYSZUKAJ JE W PIXONER!
Dzięku organizatorowi wszystkie zdjęcia można pobrać w bezpłatnych wersjach elektronicznych i udostępnić na Facebooku za pomocą systemu PIXONER.
* Pixoner rozpoznaje biegaczy za pomocą specjalnych kodów nadrukowanych na numery startowe.
* Wpisz do poniższego okienka Pixoner swój numer startowy, zdecyduj, które zdjęcia chcesz udostępnić i opublikuj galerię zdjęć na Facebooku.
* Twoje zdjecia z biegu będziesz mógł także załadować na komputer.

W serwisie FotoMaraton.pl wyszukasz po numerze i nazwisku swój dyplom elektroniczny, a wszystkie zdjęcia tylko w PIXONER.OBJAŚNIENIE REGULAMINU i POLITYKI PRYWATNOŚCI PIXONER!
W chwili obecnej strona internetowa Pixoner nie jest dostępna w polskiej wersji i dlatego zamieszczamy poniżej polskie tłumaczenie najważniejszych zasad tego serwisu.
REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI (wyciąg najważniejszych zapisów)
* Serwis Pixoner pozwala przeglądać oraz ładować Twoje zdjęcia. Pozwala także udostępniać te zdjęcia na Facebooku oraz kupić licencję do użytku prywatnego.
* Serwis umożliwa wyszukiwanie zdjęć za pomocą numeru startowego. Automatyczne skanowanie kodu Pixoner wydrukowanego na numerze startowym pozwala szybko zidentyfikować biegacza, lecz w przypadku gdy kod jest niewidoczny na zdjęciu, może nie być możliwe wyszukiwanie po numerze startowym.
* Facebook jest stroną trzecią i Pixoner nie gwarantuje braku błędów podczas udostępniania zdjęć na tej platformie.
* Na niektórych imprezach umożliwiony jest zakup zdjęć zgodnie z opublikowanym cennikiem. Po zapłacie klient uzyskuje licencję do użytku prywatnego.
* Podczas używania serwisu Pixoner użytkownik posiada dostęp także do wizerunków innych biegaczy. Zakazane jest używanie tych wizerunków w nieprawidłowy sposób. Użytkownik posiada tylko prawo do użytku prywatnego załadowanych zdjęć.
* Zasady zachowania prywatności są zgodne z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych, inaczej rozporządzeniem o ochronie danych osobowych, GDPR (RODO).
* Serwis Pixoner przetwarza dane osobowe takie jak wizerunek, e-mail (podawany dobrowolnie) oraz imię i nazwisko jeśli dodawane jest na zdjęciach.
* Użytkownik w każdej chwili może wycofać pozwolenie przetwarzania tych danych osobowych.

Wszelkie pytania w sprawie regulaminu, usług oraz polityki prywatności można kierować na adres info@pixoner.com
Wszelkie pytania dotyczące zdjęć FotoMaraton.pl publikowanych przy użyciu Pixoner można kierować na adres kontakt@fotomaraton.pl


Pokaż zdjęcia Nieznanego Uczestnika